کتابی مفید برای آشنایی با تاریخ شرق شناسی

با سلام

کتابی که پیوند آنرا در زیر قرار داده ام یکی از کتاب های مهم در باره تاریخ شرق شناسی است که یوهان فوک آلمانی آن را نگاشته و عمر لطفی العالم آن را به عربی برگردانده است.متن آلمانی کتاب به دست نیامد و دوستان علاقه مند می توانند از متن عربی بهره کافی ببرند.درصورت دستیابی به متن آلمانی آن را نیز خدمتتان ارائه  خواهم کرد.

http://www.2shared.com/fadmin/16621096/1657d3f4/___online.rar.html

/ 4 نظر / 19 بازدید
دیوان سالاری

سلام. یه کتاب دارم به نام دائره المعارف الاسلامیه الاستشراقیه(اضالیل و اباطیل). اگه می خوای ایمیلتو برام بفرست. همواره پیروز باشید.

احمد ق

سلام سید چطوری؟ قدیم ها با صفاتر بودی یادی از دوستان می کردی. چون سرت شلوغه مزاحمت نمیشم فقط این کتاب رو بی زحمت بفرست به ایمیلم لازم دارم اینجا شرایط اینترنت و دانلود افتضاحه. . این کتاب طاهر رو هم اگه ممکنه... موفق و پیروز باشید.

محمدی -احمدی

با سلام و احترام فاضل گرامی به اطلاع می رساند دانشجویان کارشناسی ارشد دانشگاه تهران اقدام به راه اندازی وبلاگ متناسب رشته تحصیلی تاریخ و تمدن ملل اسلامی و اخبار گروه تاریخ و تمدن دانشکده الهیات نموده اند.لذا مستدعی است وبلاگ دانشجویان ارشد تاریخ و تمدن ملل اسلامی را لینک نمایید.

شیخ صدرالدین

سلام وقتی به وبلاگتون اومدم خیلی خوشحال شدم چون تو این حوزه خیلی کم کار شده از شما سپاسگزارم به خاطر اهمیتی که به شرق شناسی دادید!میخوام مطالعات اسلامی شرق شناسان روسی و هلندی رو بررسی کنم اینکه رویکردشون و انگیزه هاشون و... چطوری بوده کمکم میکنید چند منبع خوب معرفی کنید!